Man ir vairāk kā 20 gadu profesionālā pieredze biznesa vadībā Baltijas, Skandināvijas un Krievijas tirgos, strādājot dažādu nozaru vadošajos uzņēmumos.

Lai arī mana profesionālā pieredze sakņojās pārdošanā, mārketingā un klientu servisā, mani vienmēr ir interesējusi cilvēka daba un rīcības motīvi. Šī iemesla dēļ ar aizrautību apguvu deju kustību terapiju, izzinot cilvēka psihes un ķermeņa labirintus (maģistra grāds Veselības aprūpē, RSU).

Tomēr par terapeiti nekļuvu, jo saņēmu piedāvājumu veidot starptautisku karjeru, pārceļoties uz Zviedriju un strādājot ar vienu no lielākajiem un prasīgākajiem Tetra Pak klientiem pasaulē – Arla Foods. Manu darba pienākumos ietilpa klienta sadarbības startēģijas izveide un ieviešana, iesaistot citu valstu komandas.

Pašlaik, partnerībā ar Zviedrijas inovatīvo pārtikas tehnoloģiju uzņēmumu ''Micvac'', vadu starptautiskus attīstības projektus, noslēdzot līgumu un uzsākot sadarbību ar lielāko gaļas ražotāju Krievijā ''Miratorg''.

 

Pieredzot dramatiskas pārmaiņas uzņēmumā, vērojot grūti saprotamos un dažkārt neracionālos lēmumus, nolēmu sintezēt savas zināšanas un pieredzi, iegūstot maģistra grādu uzņēmuma snieguma vadībā vienā novadošajām biznesa skolām Eiropā (MSc in “Managing Organizational Performance” at Cranfield University), kur pašlaik turpinu arī doktorantūras studijas (PhD in Leadership and Management), padziļināti uzņēmumu pārmaiņu procesus un darbinieku emocijas, kas saistītas ar šīm pārmaiņām.

 

Esmu pasniegusi RTU Rīgas Biznesa skolā Stratēģijas kursu, bijusi vieslektore Inovāciju vadības kursā Biznesa administrācijas bakalaura un maģistra programmās. Sagatavojusi un pasniegusi kursus “Inovāciju vadību” un “Organizāciju teorijas vadītājiem” arī Rīgas Tehniskās Universitātes un Rīgas Stradiņa Universitātes maģistru programmās Kā biznesa konsultante un pasniedzēja man ir bijis gods un prieks sadarboties ar lieliskām organizācijām biznesa un valsts sektorā Latvijā, Zviedrijā un Lielbritānijā.

 

Valsts pārvaldes un valsts kapitāla organizācijas: Latvijas Banka, Latvijas Saeima, Kultūras ministrija, Augstākā tiesa, Rīgas Pašvaldības policija, Lidosta Rīga, CSDD, Latvijas Valsts meži, Valsts Ieņēmumu dienests, Elektroniskie sakari, Latvijas Dzelzceļš, Latvenergo, Rīgas Ūdens, Rīgas Namu pārvaldnieks, Kuldīgas Komunālie pakalpojumi, Jēkabpils Pakalpojumi, Pasaules dabas fonds, Ikšķiles un Līvānu novadu domes un citi.

 

Biznesa sektora uzņēmumiem: DNB Banka, Nordea Banka, SEB Shared Centre, Tele2, Maxima, Virši A, Griffs AG, Allnex, Hilti, Danone, Mintos, Rodhle un Partneri, Latvijas Avīze, Europarts, A.Revolution, GoodYear, RD Electronics, Salmo, Schenker DB, AE Partneri, CV Online, SLO Latvija, Tamro, Travelport, NP Properties, RECK, Cube, ASAP!, Wrong, un citiem.

 

Es pasniedzu latviešu, krievu un angļu valodās.

Vairāk par manu pieredzi un izglītību var uzzināt LinkedIn profilā: