Uzņēmuma vadība

Stratēģijas izveide un ieviešana – kā panākt, ka stratēģija kļūst par vienkāršu un dzīvē izmantojumu dokumentu, kas uzņēmuma darbiniekiem ļauj saprast kompānijas darbības virzienu un prioritātes, tādejādi kopā kļūstot veiksmīgākiem un konkurētspējīgākiem. Seminārs piedāvā praktiskas metodes, kuras tiek izmantotas grupas darbos, tādejādi seminārs daļēji kļūst par stratēģijas izveides procesu.

Pārmaiņu vadība - kāpēc pārmaiņas tiek asociētas ar negatīvām emocijām, kā mazināt trauksmi un pretestību pieņemt jauno? Šis seminārs piedāvā izprast pārmaiņu vadības nozīmi organizācijas un individuālā līmenī, kā arī prasmes veiksmīgi plānot un veikt pārmaiņas organizācijā. Seminārā tiek sniegti praktiski instrumenti, kā plānot, komunicēt un vadīt pārmaiņu procesu organizācijā.

 

Produkta virzīšana tirgū -  kurss izstrādāts, orientējoties uz Latvijā strādājošajiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, un tā mērķis ir paaugstināt uzņēmēju izpratni un praktiskās prasmes, plānojot un virzot produktu pašmāju vai eksporta tirgos. Kursa programma ir izveidota kā ceļojums, sākot no konkurētspējīga piedāvājuma izveidošanas, klientu vajadzību dziļākas apzināšanās, līdz pat pārdošanas sarunu vešanai. Kurss fokusējas uz zināšanu pielietošanu ikdienā, tāpēc tajā īsa teorija mijas ar diskusijām un praktiskiem uzdevumiem, liekot kursa dalībniekiem aizdomāties par savu uzņēmumu, un uzreiz strādāt pie iespējamiem uzlabojumiem vai jaunām idejā: principā kurss piedāvā apstāties, paskatīties uz savu biznesu no cita, iespējams, dziļāka skatu punkta un veikt nepieciešamās izmaiņas.